Štítky: varta lithium batéria, tpa3251, hliníkové zosilňovač, nuvia, 70w zosilňovač, keinso lítiová batéria, kuliai lítiová batéria, klon hifi, ktm lítiová batéria, linyerna lítiová batéria.

€7.27 €13.47
 • Skladom
 • w440


 • Stav: 100% Nový
 • Druh: Štandardná Batéria
 • Použitie: MP3 / MP4 Prehrávač
 • Množstvo: 1pcs
 • Napätie: 3.7V
 • Názov Značky: yorwats
 • Package: áno
 • Nabíjateľná: áno
 • Služby: Shop Záruka
 • Miesto pôvodu: Čína
 • Funkcia: Nabíjateľná Batéria
 • Ochrana: PCB
 • Číslo Modelu: Polymérová batéria


Vitajte v Našom Obchode, Ak potrebujete p prenájmu poradí,Vďaka!Tipy: Ahoj,priateľ,prosím, na vedomie,že Ak myseľ nie kúpiť,dúfam, že ste porozumeli,Vďaka! 1. Pred zakúpením prosím potvrďte svoj stroj či na podporu tejto batteryBattery model je sizeas dlho, ako vhodnej veľkosti je možné. 2. Batérie Napätie 3,7 V-4.2 V sú normalBattery Veľkosť a Kapacitu má chyby rangeBut môžeme nájsť vhodnú pre vás. 3. Väčšina typov batérií neboli striekané Batérie ModelVoltageCapacityetc., Č Maloobchod BoxPacked Bezpečne v Bubline Taška. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. Ak táto položka s plug majte prosím na pamäti, povedzte nám, aké plug ste wantotherwise pošleme na položku bez konektora na vás.Funkcie: 1. 100% zbrusu nový. 2. Vysoká kvalita a vysoká nosnosť. 3. Vstavaná ochrana obvodu PCM pre zabránenie počas nabíjania alebo cez vypúšťanie. 4. Balík obsahuje: 1 x KS lítium-polymérová Nabíjateľná batéria.Aplikácie 1. Batéria je vybavená ochranného plechu, ktorý má funkcie pre prevenciu počas nabíjania cez vypúšťanie cez prúd, skratu atď. 2. Tento produkt je hlavne platné pre MP3 MP4 MP5 Navigátor GPS, PSP Bluetooth Hračky DVR Reproduktor, Mikrofón, Záznamník Mobilný Telefón Núdzového Napájania počítača Tablet PC, mobilného Telefónu, PDA, KAMERY, Napájania Banka DVD EVD Smart Hodinky E-knihy Notebook Vrtuľník Elektronické Cigarety a iné elektronické zariadenia.

Typ: 5541100

Veľkosť: hrúbka 5,5 mm, dĺžka 41mm dlhý 100mm

Kapacita: 2200MAH

Napätie: 3,7 V

Normálne

Červená čiara predstavuje pozitívny batéria B+

Čierna čiara predstavuje záporný pól batérie, B-

Výstupný pin batérie nesmú byť skratovať!Krátke obvody sú pre dotyku (spolu).Pretože batéria je veľká kapacita, vysoký prúd batérie elektródy skratu, bude mať neočakávané účinok Oh, light emitting hustého dymu a horiace vôňa drôtu.Aj keď je batéria exploduje, keď je to trochu prehnané, je lepšie byť opatrný.

Hore je len orientačný, nie absolútna Ach, verím, že môžete získať šikovný, a napáliť predstavenstva správca nie je zodpovedný za Oh!

I. život MP3 lítiová batéria

Ako mobilný telefón, lítiové batérie, MP3 vstavané lítiové batérie, život je hlboko plnenie dať o 300-500 krát (GB), čo je o jeden alebo dva roky po čas prehrávania sa bude skrátená samozrejme, niektoré dokonca úplne schopný bootovať, potom musíte nahradiť nová batéria.A takmer všetky značky-názov stroj bez zákazník služby, s cieľom znížiť náklady, nainštalované v ktorých sa používa na B batéria produkty (factory chybných výrobkov, chybné triedy), všeobecné použitie tri mesiace po tom, výkon batérie sa môže odmietnuť, kratšie dĺžky života.

Dve, MP3 lítiová batéria čas prehrávania

Stroj kapacity a čas prehrávania a spotreby energie batérie sa týka veľkosti väčší displej, všeobecné batérie je tiež väčšie.Lítiová batéria 1.2 palec pod MP3 kapacitou 150--300mAh vo všeobecnosti, po plnom nabití hracieho času v 8 hodín alebo tak, lítiová batéria 1.5-1.8-palcový displej MP3 kapacita je všeobecne 300--1000mAh, 2.5 palcový displej MP4 kapacita batérie v o 1800mAh.Pretože žiadna značka-názov stroj služby zákazníkom služby, s cieľom znížiť náklady, v nainštalovaný, keď je B batéria (factory chybných výrobkov, chybné triedy), všeobecné kapacity tovaru je asi o 20% nižšia, ako, čas prehrávania sa bude kratšie.

Tri, ako určiť, môj počítač je problém batérií?

Ak váš MP3, Bluetooth, prístroj má nasledujúce javy, musí byť batéria problém a je potrebné ich nahradiť:

1, bol viac ako rok, hrať (pohotovostného režimu) čas je výrazne skrátiť (asi 3 hodiny), čo znamená, že kapacita batérie sa zníži, životnosť dorazil.

2, nie je možné zaviesť alebo napájanie: batéria vnútorného skratu alebo zlej kvality, bubon plynu do alebo vnútorný odpor sa stáva väčší, batérie, je neplatný.

3, hrať horšie: batérie odolnosť zvýšená, výstupné napätie je príliš nízke.

4, úplne nemôže hrať: Batérie krúžok alebo na ochranu obvodu krúžku, zlyhanie batérie.

Poznámka: MP3 normálne, ak štart sa neskôr zistilo, že poruchy, je viac ako 90% batérie je z iných dôvodov, elektronické komponenty sú menej pravdepodobné, že prsteň a batérie sú spotrebný materiál, kvalita je nerovnomerné, a distribúcie nabíjačku je vo všeobecnosti vyššia ako výstupné napätie, batérie špeciálne obmedzený tlak (4.2 V) funkciu.Úplne spoľahnúť na bunkového ochranu, ľahko poškodiť.Hodnota MP3 pre malé bunky dôvodov, a nemôžete používať je veľmi nepríjemné!


Napísať recenziu

Súvisiace produkty