Štítky: popolník solárne batérie, 6 v 12an batérie, coven, 12 volt 20ah gel batérie, lirepo4, agm x3, american horror story kryt, 12v 50ah batérie, 12 v batérie gél, agm ip68.

€370.46
  • Skladom
  • w918


  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Solárne batérie 12v 250ah GEL, agm batérie 12 v 250 ah skladovanie batérie

Balenie A Doprava

Poštovné > 3-15 pracovných dní po prijatí platby prijatia (na základe skutočného množstva) > Sledovanie Nie.vám pošleme e-mailom.Uzavreté balenie&testovanie foto pred odoslaním pre váš odkaz.Podrobné Obrázky

PRÍBUZNÉ PRODUKTY

FAQ

1. Ste výrobné alebo obchodné spoločnosti?

Ako profesionálny výrobca, naša spoločnosť má zavedený v roku 2010. Naša spoločnosť sa zaoberá fotovoltaické striedače, radič a výkon systému pre mnoho rokov.

2.Aká je vaša výhoda v fotovoltaických produkty?

Užívateľ môže nastaviť fotovoltaických prioty alebo ikony priority.

Nízka frekvencia obvodu dizajn, dobrý systém raliability.

nízke rozobrať ceny a dlhú životnosť.

3.Čo je splatnosti?

T/T, L/C, Kreditné Karty, Sos Obchodu Kvality,atď

1. Produkt Bohatý Naša spoločnosť sa nachádza v Čína je najväčší na veľkoobchodnom trhu.Akýkoľvek produkt, ktorý potrebujete, môže byť zaslané na mňa s produktom obrázkov alebo modelov.Dám si najnižšie ponuky, akonáhle je to možné, a potom dať výrobok na obchod pre vás kúpiť. 2.Zabezpečenie kvality Všetkých výrobkov predávaných v obchode sú skutočné, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás na www.poistenienehnutelnosti1.sk a odpovieme vám najneskôr do 12 hodín! 3.Služba Záruka Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a tiež sa môžete získať 5 bodov spätnú väzbu. 4. Doprava Záruka balík informácie možno vysledovať späť.Ak ste nedostali balík po 60 dní, môžete nás kontaktovať a my vám vrátime v plnej výške.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty